قوانین و مقررات

با تشکر از اینکه سایت ما را جهت مشاهده و خرید انتخاب کرده اید.

اهداف اين سايت :

فروش کارت شارژ بصورت اینترنتی جهت سهولت خرید

قوانین و مقررات:

این سایت از داخل ایران مدیریت و کنترل می شود و به همین دلیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، علاوه بر قوانین زیر تمامی قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران در این سایت رایج است .

کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال مشخصات خرید از درست بودن موارد ارسالی خود اطمینان حاصل کنند

تمامی هزینه ها و قیمتهای این کارت شارژها با در نظر گرفتن هر نوع مالیات و حقوق دیوانی (در فروشهای کلی، خدمات، مشارکت یا هر نوع مالیات یا حقوق دیوانی متصور) محاسبه شده و پرداخت آن به عهده مشترک است.

کاربران فروش اينترنتي شارژ شیدایی موظفند در وارد کردن ایمیل و شماره حساب و سایر مشخصات دقت و صداقت داشته باشند ،در صورت تناقض اطلاعات وارده فروش اينترنتي شارژ شیدایی هیچ مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد.

اگر هر گونه خسارت،جریمه ،مجازات ویامسئولیت های دیگر ناشی از استفاده از کارت شارژ های هر یک از اپراتور های ( ایرناسل ، همراه اول و رایتل )متوجه کاربر شود باز پرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و فروش اينترنتي شارژ شیدایی هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود ، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به فروش اينترنتي شارژ شیدایی شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد هایی که در فروش اينترنتي شارژ شیدایی انجام می گیرد است .

در فروش اينترنتي شارژ شیدایی تراکنش های ورودی و خروجی به دلیل تعامل با بانکها براساس قوانین و مقررات داخلی بانکهای ایران و شبکه شتاب است، مانند قانون بازگردانی وجه انتقالی از این شبکه.

ارسال هرگونه پیامک غیرمتعارف از جانب شما بعنوان خریدار از هر یک از اپراتور ها (ایرانسل ، همراه اول ... ) مانند ، ارسال لطیفه ، جک ، مسائل خانوادگی وبرنده شدن جایزه (سیم کارت ، کارت شارژ ، خودرو و ...) یا دریافت اطلاعات بانکی ، ارسال هر گونه پیامک سرِکاری و بی محتوا ، شوخی ، ارسال هرگونه پیامک ناشناس ( مشخصات فرستنده در متن پیامک ذکر نشده باشد ) حتی برای تست یا حتی برای دوستان و آشنایان ، تمامی تبليغات مرتبط با حوزه خدمات پزشكي و خوراكي، آشاميدني، آرايشي و بهداشتي، مكمل‌هاي غذايي و تجهيزات پزشكي بدون مجوز کتبی از سازمان نظام پزشکی ، فروش هرگونه فیلتر شکن یا VPN غیر قانونی بوده و حتی ارسال مشخصات این اکانت ها از طریق پیامک مجاز نمی باشد و در صورت تخلف تمامی مسئولیت های حقوق و قضایی آن بر عهده شما و فروش اينترنتي شارژ شیدایی هیچ مسئولیتی را در این گونه موارد نمی پزیرد

با تشکر از شما

و با آرزوی رعایت قوانین و مقرارت

ابوالفضل حیدری


تمامی حقوق سایت برای فروش اینترنتی شارژ شیدایی محفوظ هست.2016-1394

صفحه اصلی -  تماس با ما -  درباره ما -  قوانین و مقررات -  ثبت شکایت